zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 22 marca 2019

Tribulation wyda EP-kę "Nightbound"

9.08.2018 12:42  autor: Verghityax, źródło: profil Tribulation na Facebooku

Szwedzi z Tribulation poinformowali, że wypuszczą EP-kę, pt. "Nightbound". Premiera odbędzie się 14 września 2018 roku pod egidą Century Media Records na 7-calowym winylu.

Na zawartość EP-ki złoży się koncertowe wykonanie "Nightbound" oraz niepublikowana wcześniej wersja instrumentalna. Pierwotnie kompozycja pojawiła się na albumie "Down Below".

We wrześniu 2017 roku muzycy Tribulation rozpoczęli pracę nad swoim czwartym longplayem studyjnym. Partie perkusyjne zarejestrowane zostały w "Soundtrade Studios", pozostałe instrumenty w "Studio Cobra". Produkcją materiału zajął się Martin Ehrencrona. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięła Anna Von Hausswolff. "Down Below" trafił do sprzedaży 26 stycznia 2018 roku pod egidą Century Media Records.

Tribulation rozpoczął działalność pod tym szyldem w 2004 roku - wcześniej przez trzy lata grupa istniała jako Hazard. Trzon kapeli stanowią Johannes Andersson na basie i wokalu oraz Adam Zaars i Jonathan Hulten na gitarach. W 2012 roku nastąpiła zmiana na stanowisku perkusisty: Jakoba Johanssona zastąpił Jakob Ljungberg.

Tagi: Tribulation
Komentarze
Dodaj komentarz »