zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 września 2021

Clutch prezentuje teledysk do "In Walks Barbarella"

26.08.2018 12:44  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Clutch wypuścił teledysk do "In Walks Barbarella", kolejnego singla z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Book Of Bad Decisions". Premiera płyty planowana jest na 7 września 2018 roku.

Na "Book Of Bad Decisions" znajdzie się piętnaście kompozycji, które zespół zarejestrował w "Sputnik Sound" w Nashville. Produkcją zajął się Vance Powell.

Lista utworów:

1. Gimme the Keys
2. Spirit Of '76
3. Book of Bad Decisions
4. How to Shake Hands
5. In Walks Barbarella
6. Vision Quest
7. Weird Times
8. Emily Dickinson
9. Sonic Counselor
10. A Good Fire
11. Ghoul Wrangler
12. H.B. Is in Control
13. Hot Bottom Feeder
14. Paper & Strife
15. Lorelei

Dyskografię Clutch zamyka "Psychic Warfare" - jedenasty longplay studyjny w dorobku Amerykanów. Składający się z dwunastu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Dripping Springs" w Teksasie oraz w należącym do zespołu studio w Maryland. Premiera albumu odbyła się 2 października 2015 roku pod egidą wytwórni Weathermaker Music.

Formacja powstała w 1991 roku z inicjatywy czwórki przyjaciół, którzy poznali się w szkole średniej. Od początku istnienia grupy Clutch tworzą Neil Fallon, Tim Sult, Dan Maines i Jean-Paul Gaster.

Przypominamy, że Clutch zagra 7 grudnia 2018 roku w klubie "Proxima" w Warszawie. Będzie to trzeci polski koncert w historii grupy. W roli supportu zaprezentują się The Picturebooks i Octopussy.

7.12 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 80 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »