zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 1 października 2020

Gnaw Their Tongues wyda album z Crowhurst

28.08.2018 15:46  autor: Verghityax, źródło: Crown and Throne Ltd.

Gnaw Their Tongues i Crowhurst zapowiedziały premierę wspólnego albumu studyjnego, zatytułowanego "Burning Ad Infinitum: A Collaboration". Krążek trafi do sprzedaży 31 sierpnia 2018 roku pod egidą Crown and Throne Ltd.

Na potrzeby krążka Mories Maurice de Jong i Jay Gambit przygotowali łącznie cztery kompozycje, część z nich jest owocem współpracy obu artystów, część powstała w obrębie ich własnych projektów. Mories Maurice de Jong zajął się miksami, za mastering odpowiada James Plotkin.

Lista utworów:

1. Nothing's Sacred
2. Speared Martyrs
3. The Blinding Fury Of Suffering
4. The Divinity of Our Great Perversions

Gnaw Their Tongues rozpoczął działalność jako w 2005 roku w Holandii jako projekt wyłącznie studyjny. Ukrywający się pseudonimem Mories Maurice de Jong sam zarejestrował wszystkie partie wokalne i instrumentalne na swoich dziesięciu longplayach studyjnych i osiemnastu EP-kach.

Crowhurst powstał w 2011 roku w Los Angeles jako solowy projekt Jaya Gambita, zafascynowego nagrywaniem i łączeniem rozmaitych dźwięków. Po kilku latach Amerykanin zaczął zapraszać do współpracy innych muzyków, zazwyczaj angażując ich na potrzeby pojedynczego wydawnictwa. Ostatni album Crowhurst, zatytułowany "Break Their Spirit", ukazał się 18 maja 2018 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »