zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 11 maja 2021

"Radiated" Monstrosity do odsłuchu

29.08.2018 15:49  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Amerykanie z deathmetalowego Monstrosity udostępnili "Radiated", trzeci singiel z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "The Passage Of Existence". Jego premiera odbędzie się 7 września 2018 roku pod egidą Metal Blade Records.

"The Passage Of Existence" stanowić będzie szósty longplay studyjny w dorobku zespołu. Ścieżki perkusyjne Lee Harrison wbił w "Audiohammer Studios" pod okiem Jasona Suecofa, gitary i bas nagrano w "Ascension Sound", z kolei wokal Mike Hrubovcak zarejestrował w należącym do Obituary "Redneck Studios". Za miksy odpowiada Mark Lewis.

Lista utworów:

1. Cosmic Pandemia
2. Kingdom Of Fire
3. Radiated
4. Solar Vacuum
5. The Proselygeist
6. Maelstrom
7. Eyes Upon The Abyss
8. Dark Matter Invocation
9. The Hive
10. Eternal Void
11. Century
12. Slaves To The Evermore

Monstrosity powstał w 1990 roku w Fort Lauderdale na Florydzie z inicjatywy perkusisty Lee Harrisona, basisty Marka van Erpa, gitarzysty Jona Rubina i wokalisty wokalisty George'a Fishera, który później dołączył do Cannibal Corpse. Muzycy zadebiutowali dwa lata później albumem "Imperial Doom". Lee Harrison pozostaje jedynym stałym członkiem grupy.

Obecnie skład Monstrosity uzupełniają Mark English i Matt Barnes na gitarze, Mike Poggione na basie i Mike Hrubovcak na wokalu.

Tagi: Monstrosity
Komentarze
Dodaj komentarz »