zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 15 sierpnia 2020

Rozgrzewka przed "Soulstone Gathering 2018"

31.08.2018 15:44  autor: Verghityax, źródło: profil "Soulstone Gathering" na Facebooku

W ramach rozgrzewki przed tegoroczną edycją "Soulstone Gathering" 13 października 2018 roku w krakowskim klubie "Alchemia" odbędzie się "Soulstone Gathering Warm-Up Party". Wystąpią zespoły Somali Yacht Club, Only Sons i Moontoy.

Somali Yacht Club to pochodzące ze Lwowa trio, grające mieszankę stonera, shoegaze i muzyki psychodelicznej. Obecnie formacja promuje swój drugi longplay studyjny, pt. "The Sea", którego premiera miała miejsce 22 stycznia 2018 roku pod egidą Robustfellow Prods. Na zawartość płyty składa się sześć kompozycji, które grupa nagrała w kijowskim "LipkyZvukoZapys".

Only Sons powstał w 2017 roku w Krakowie. W skład weszli Andrzej Nowak na wokalu, Daniel Kesler z Redemptor na gitarze prowadzącej, Adrian Pi na gitarze rytmicznej, Kamil Stadnicki z Deivos na basie i Robert Kucharski z Whorehouse na perkusji.

16 kwietnia 2018 roku na platformach cyfrowych ukazała się debiutancka EP-ka grupy, zatytułowana "Love, Drugs, Treachery & Deceit". Składający się z pięciu utworów materiał zarejestrowany został w "MaQ Records", produkcją, miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio".

Moontoy to warszawskie trio, którego muzyka łączy w sobie elementy stonera i rocka psychodelicznego. Po roku wspólnego grania muzycy wypuścili debiutancką demówkę, zatytułowaną "not even demo".

13.10 - Kraków, "Alchemia"
Bilety: 45 zł (przedsprzedaż) i 55 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »