zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 czerwca 2019

Tarpan przed Crowbar w Poznaniu

9.10.2018 15:14  autor: Verghityax, źródło: profil Tarpan na Facebooku

Poznański Tarpan otworzy nadchodzący koncert Crowbar i Earthship. Wydarzenie odbędzie się 16 października 2018 roku w klubie "U Bazyla" w Poznaniu.

W lipcu 2018 roku muzycy Tarpan poinformowali, że przystąpili do nagrywania materiału na swój drugi album studyjny. Wokale zarejestrowane zostały w "Aurora Studio". Jest to pierwsze dokonanie kwintetu z Marcinem Pałęckim na perkusji, wcześniej udzielał się on w grupie Faust Again.

Dotychczas Tarpan wydał "Ruins", swój debiutancki longplay studyjny, który zarejestrowany został pod okiem Przemysława Wejmanna z "Studio Perlazza". Masteringiem zajął się Jan Oberg z berlińskiego "Hidden Planet Studio", na co dzień pełniący funkcję gitarzysty w Earthship.

Crowbar promuje swój ostatni album studyjny, pt. "The Serpent Only Lies". Sesja nagraniowa odbyła się w "OCD Recording And Production" w Luizjanie pod okiem Duane Simoneaux, płyta ujrzała światło dzienne 28 października 2016 roku za sprawą eOneMusic.

W czerwcu 2016 roku z Crowbar wyrzucony został basista Jeff Golden po trzech latach współpracy. Jego miejsce zajął Todd Strange, pierwszy basista kapeli. Wcześniej był on członkiem zespołu w latach 1989 - 2000. Todd Strange zarejestrował z grupą "The Serpent Only Lies", po czym w 2018 roku ponownie opuścił Crowbar.

Earthship przyjedzie z materiałem ze swojego ostatniego albumu, pt. "Hollowed". Premiera płyty odbyła się 24 czerwca 2016 roku pod egidą Napalm Records. Sesja nagraniowa miała miejsce w "Hidden Planet Studio" w Berlinie.

16.10 - Poznań, "U Bazyla"
Start: 19:30
Bilety: 75 zł (winiarybookings.8merch.com), 80 zł (przedsprzedaż) i 89 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »