zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 24 października 2020

Malokarpatan i Negative Plane w lutym w Łodzi

23.10.2018 12:19  autor: Verghityax, źródło: profil "Magnetofonu" na Facebooku

Blackmetalowe formacje Malokarpatan i Negative Plane odwiedzą Polskę, jedyny koncert odbędzie się 8 lutego 2019 roku w klubie "Magnetofon" w Łodzi. Występ otworzą rodzime grupy Outre i Odium Humani Generis.

Malokarpatan pochodzi z Bratysławy i funkcjonuje od 2014 roku, początkowo jako trio, obecnie jako kwintet. Słowacy mają na swoim koncie dwa longplaye studyjne. Ostatni z nich, zatytułowany "Nordkarpatenland", ukazał się 31 października 2017 roku pod egidą Invictus Productions.

Negative Plane to amerykańskie trio z siedzibą w Nowym Jorku. W ciągu niemal dwóch dekad działalności zespół wypuścił dwa longplaye studyjne: "Et in Saecula Saeculorum" i "Stained Glass Revelations". Dyskografię zamyka split z Rotting Christ z 2012 roku.

Outre promować będzie "Hollow Earth", swój drugi longplay studyjny. Wydawnictwo trafi do sprzedaży 26 października 2018 roku za sprawą Debemur Morti Productions.

"Hollow Earth" to pierwsze dokonanie Outre z Mateuszem Zborowskim na wokalu, dołączył on do zespołu w 2017 roku. Wcześniej rolę wokalisty na potrzeby tras koncertowych pełnił Heretik Hellstorm z Ragehammer. Sesja nagraniowa miała miejsce w "Impressive Art Studio" pod okiem Przemysława Nowaka.

Odium Humani Generis to blackmetalowa grupa z Łodzi. W kwietniu 2018 roku muzycy wypuścili debiutanckie demo, zatytułowane "Zmora".

Komentarze
Dodaj komentarz »