zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 24 października 2020

Jarun i Rosk na drugiej edycji "Hanged Men Fest"

4.11.2018 18:56  autor: Verghityax, źródło: The Hanged Men Booking

W klubie "Hary Pub" odbędzie się 17 listopada 2018 roku druga edycja "Hanged Men Fest". Swój udział w wydarzeniu potwierdziły formacje Jarun, Rosk, Death Has Spoken, Despised Cruelty i Odium Humani Generis.

Jarun promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Sporysz". Na potrzeby wydawnictwa zespół przygotował sześć autorskich kompozycji, które zostały zarejestrowane w maju 2017 roku. "Sporysz" to pierwsze dokonanie formacji z wokalistą Mateuszem Kujawą z grupy Strzyga. Dołączył on do Jarun w 2017 roku, zajmując miejsce po Mephie. Płyta ukazała się 22 grudnia 2017 roku za sprawą Arachnophobia Records.

Post-metalowy Rosk nadal ogrywa swój debiutancki album studyjny, zatytułowany "Miasma". Na wydawnictwie znalazły się cztery autorskie kompozycje. Wszystkie partie instrumentalne zespół nagrał w warszawskim "Nebula Studio", a ścieżki wokalne w "URW Studio". Za miksy i mastering odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę wykonał szwedzki rysownik i fotograf Sagby. Premiera miała miejsce 11 stycznia 2017 roku.

Death Has Spoken gra mieszankę doom i death metalu. 1 sierpnia 2017 roku ukazał się debiutancki album grupy, zatytułowany "Fade". Składający się z sześciu utworów materiał zarejestrowany został w studio "Spectral Sound" w Białymstoku.

Despised Cruelty to łódzki kwintet, grający black metal. Formacja ma na swoim koncie demówkę "Seasons" i EP-kę "Fall of All the Divine". We wrześniu 2018 roku muzycy zakończyli sesję nagraniową do kolejnego wydawnictwa.

Odium Humani Generis to blackmetalowa grupa z Łodzi. W kwietniu 2018 roku muzycy wypuścili debiutanckie demo, zatytułowane "Zmora".

17.11 - Białystok, "Hary Pub"
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »