zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 20 marca 2019

Terrorizer na dwóch koncertach w Polsce

7.11.2018 09:11  autor: Verghityax, źródło: P.W. Events

Terrorizer zapowiedział europejską trasę koncertową, w którą ruszy w towarzystwie Skeletal Remains. Zespoły zagrają w Polsce dwukrotnie: 9 stycznia 2019 roku w klubie "Proxima" w Warszawie i 10 stycznia w klubie "U Bazyla" w Poznaniu.

Terrorizer promować będzie swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Caustic Attack". Premiera płyty odbyła się 12 października 2018 roku pod egidą The End Records. Materiał zarejestrowany został w "Audiohammer Studios" w pod okiem Jasona Suecofa, okładkę przygotował Timbul Cahyono.

Nim dołączył do Morbid Angel, w 1987 roku Pete Sandoval powołał do życia Terrorizer. Skład uzupełnili Jesse Pintado na gitarze, Alfred Estrada na basie i Oscar Garcia na wokalu. Wkrótce Alfred Estrada trafił do aresztu i muzycy weszli do studia jako trio, aby nagrać swój pierwszy album, pt. "World Downfall". Partię basu gościnnie zarejestrował David Vincent. Płyta trafiła do sprzedaży w 1989 roku, a zespół rozwiązał działalność.

Pete Sandoval reaktywował Terrorizer w roku 2005, ponownie angażując do współpracy Jesse'go Pintado, a także basistę Tony'ego Normana i wokalistę Anthony'ego Rezhawka. Rok później formacja wypuściła swój drugi album, pt. "Darker Days Ahead". Kiedy Jesse Pintado zmarł w sierpniu 2006 roku na niewydolność wątroby, Terrorizer rozpadł się.

Ostatni powrót Terrorizer miał miejsce w 2009 roku. Trzeci longplay kapeli, pt. "Hordes of Zombies", Pete Sandoval nagrał z Anthony'm Rezhawkiem na wokalu i Katiną Culture na gitarze.

Deathmetalowy Skeletal Remains wydał 13 kwietnia 2018 roku swój trzeci longplay studyjny, pt. "Devouring Mortality". Jest to pierwszy i ostatni album formacji z Johnny'm Vallesem za perkusją, rozstał się on z grupą w 2018 roku. Sesja nagraniowa miała miejsce w "Trench Studios" w Kalifornii.

9.01.2019 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 75 zł (pwevents.pl), 80 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

10.01.2019 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 75 zł (pwevents.pl), 80 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »