zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 10 lipca 2020

Nashville Pussy wróci do Polski w lipcu

21.02.2019 12:42  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Amerykańska formacja Nashville Pussy powróci do Polski w ramach trasy promującej album "Pleased To Eat You". Jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 21 lipca 2019 roku w klubie "Hydrozagadka" w Warszawie.

Z myślą o "Pleased To Eat You" zespół przygotował trzynaście kompozycji, które wyprodukowali Daniel Rey i David Barrick. Krążek trafił do sprzedaży 7 września 2018 roku nakładem earMUSIC.

Nashville Pussy powstał w 1996 roku w Atlancie z inicjatywy Blaine'a Cartwrighta i jego żony, gitarzystki Ruyter Suys. Skład sekcji rytmicznej kilkukrotnie ulegał zmianom - obecnie tworzą ją basistka Bonnie Buitrago i perkusista Ben Thomas.

Rozgłos formacji przyniósł singiel "Fried Chicken and Coffee" z debiutanckiego albumu, pt. "Let Them Eat Pussy". Singiel zdobył nominację do nagrody Grammy w kategorii "Best Metal Performance".

Warszawski koncert Nashville Pussy otworzy rodzima grupa Fertile Hump, promująca swój ostatni album, pt. "Kiss Kiss or Bang Bang". Materiał zarejestrowany został w stołecznym "Mustache Ministry Studio", produkcją zajął się Marcin Klimczak. Premiera płyty w formacie cyfrowym miała miejsce 31 sierpnia 2018 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »