zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 15 sierpnia 2020

Night Demon otworzy koncerty Sacred Reich

27.02.2019 15:04  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Amerykańska heavymetalowa formacja Night Demon wyruszy w trasę koncertową u boku Sacred Reich. W Polsce odbędą się dwa występy: 12 listopada 2019 roku w klubie "Proxima" w Warszawie i 13 listopada w klubie "Kwadrat" w Krakowie.

Night Demon to heavymetalowy zespół z Kalifornii, działający od 2011 roku. Założył go basista i wokalista Jarvis Leatherby, udzielający się również w Cirith Ungol. Obecnie skład grupy uzupełniają Armand John Anthony na gitarze i Dusty Squires na perkusji.

Na dyskografię zespołu składają się: EP-ka "Night Demon", dwa longplaye studyjne ("Curse of the Damned" i "Darkness Remains") oraz koncertowy "Live Darkness". Ten ostatni ukazał się 10 sierpnia 2018 roku za sprawą Shadow Kingdom Records.

Muzycy Sacred Reich pracują obecnie nad materiałem na swój piąty longplay studyjny, pt. "Awakening", jego premiera planowana jest na lato 2019 roku pod egidą Metal Blade Records. Na potrzeby sesji nagraniowej formacja weszła do "The Platinum Underground" w Arizonie, do roli producenta zaangażowany został Arthur Rizk. Będzie to pierwsze dokonanie studyjne Amerykanów od czasu albumu "Heal" z 1996 roku.

W grudniu 2018 roku perkusista Dave McClain powrócił do Sacred Reich po ponad dwóch dekadach nieobecności. Miesiąc wcześniej muzyk rozstał się z Machine Head, ukończywszy trasę "Freaks & Zeroes Tour".

12.11 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

13.11 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »