zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 28 stycznia 2021

Black Tusk wróci do Polski w maju

5.03.2019 19:49  autor: Verghityax, źródło: profil Black Tusk na Facebooku

Amerykanie z Black Tusk wyruszą w europejską trasę koncertową, rozpoczynając występem 4 maja 2019 roku na "Desertfest" w Londynie. Tournee zakończy się 28 maja w Polsce, gdzie zespół zagra w klubie "D.K. Luksus" we Wrocławiu.

Black Tusk nadal ogrywa "TCBT", piąty longplay studyjny w swoim dorobku, Jego premiera odbyła się 17 sierpnia 2018 roku pod egidą Season of Mist. Na potrzeby wydawnictwa muzycy przygotowali dwanaście kompozycji, które zarejestrowali w składzie Andrew Fidler na gitarze i wokalu, James May na perkusji i Corey Barhorst na basie.

W 2018 roku do Black Tusk dołączył drugi gitarzysta w osobie Chrisa Adamsa.

We Wrocławiu przed Black Tusk wystąpi rodzima grupa Black Smoke. Polacy będą promować swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Holy Reptilian Mother", premiera w formacie cyfrowym miała miejsce 14 lutego 2019 roku.

Na "Holy Reptilian Mother" znalazło się osiem kompozycji, które zespół zarejestrował w lipcu 2018 roku w "Jupiter Ranch Studios", miksy i mastering wykonano w "Mustache Ministry Studio". W sesji gościnnie udział wzięli Tomasz Stodolny na saksofonie oraz Ozimir Gaslonsky, wokalista MuN.

Komentarze
Dodaj komentarz »