zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 20 maja 2019

Onslaught nagrał singiel "A Perfect Day to Die"

13.03.2019 12:32  autor: Verghityax, źródło: profil Onslaught na Facebooku

Po sześciu latach studyjnego milczenia brytyjska grupa Onslaught nagrała singiel, zatytułowany "A Perfect Day to Die". Zwiastuje on nadchodzący album studyjny, który ukaże się jeszcze w 2019 roku nakładem AFM Records.

"A Perfect Day to Die" powstał w hołdzie Motorhead. W 1986 roku Onslaught wydał swój drugi longplay studyjny, pt. "The Force", po czym wyruszył w europejską trasę koncertową u boku zespołu Lemmy'ego.

Onslaught reaktywował się w 2004 roku po trzynastu latach przerwy. Z dawnego składu do grupy powrócili gitarzysta Nige Rockett, wokalista Sy Keeler, perkusista Steve Grice i basista James Hinder. Wkrótce muzycy zaczęli pracować nad swoim czwartym longplayem studyjnym. Materiał, zatytułowany "Killing Peace", ukazał się w 2007 roku pod egidą Candlelight Records.

Dyskografię Brytyjczyków zamyka koncertowy "Live at the Slaughterhouse". Premiera wydawnictwa odbyła się 26 lutego 2016 roku pod egidą AFM Records. Na albumie znalazło się trzynaście utworów zarejestrowanych podczas koncertów grupy w Bristolu i Londynie. Oba występy miały miejsce w 2014 roku.

Tagi: Onslaught
Komentarze
Dodaj komentarz »