zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 stycznia 2021

Infernal War i Totenmesse na "God Be Gone Now III"

29.03.2019 12:21  autor: Verghityax, źródło: Bissu Show Productions

W klubie "VooDoo" w Warszawie odbędzie się 12 października 2019 roku trzecia edycja "God Be Gone Now". Tym razem swój udział potwierdziły formacje Infernal War, Totenmesse, Moloch Letalis, Martyrium i Despised Cruelty.

Infernal War, Katowice 22.04.2017, fot. Verghityax
Infernal War, Katowice 22.04.2017, fot. Verghityax

Blackmetalowy Infernal War nadal ogrywa materiał z ostatniego wydawnictwa, pt. "Axiom". Jest to trzeci longplay studyjny w dorobku grupy. Jedenaście utworów, które znalazły się na płycie, zostało nagrane, zmiksowane i zmasterowane w studio "No Solace" pod okiem M. z Mgły i Kriegsmachine. Premiera albumu odbyła się 17 kwietnia 2015 roku za sprawą Agonia Records.

Totenmesse powstał w 2016 roku. Tworzący go muzycy udzielają się również w Odrazie, Massemord, Deception i Hell United. Rok później kwintet zrealizował swoją pierwszą demówkę.

Obecnie zespół promuje swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "To", trafił on do sprzedaży 2 listopada 2018 roku pod banderą Pagan Records. Na potrzeby wydawnictwa muzycy przygotowali siedem autorskich kompozycji oraz cover "21st Century Schizoid Man" King Crimson. Sesja nagraniowa miała miejsce w "Roslyn Studio", miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę namalował Sars z Furii.

Moloch Letalis to blackmetalowa formacja z Wrześni. Trio promuje obecnie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Krwawy sztorm". Na zawartość płyty składa się dziewięć kompozycji, które zmiksował i zmasterował Marcin Rybicki z "Left Hand Sounds". Materiał ujrzał światło dzienne 23 marca 2018 roku w barwach Old Temple.

Martyrium powstał w 1999 roku na Malcie. Od tego czasu gitarzysta Count Mortem i klawiszowiec Umarth to jedyni stali członkowie grupy. Na dyskografię formacji składają się cztery longplaye studyjne, z czego ostatni, zatytułowany "Destiny Wore a Bondage Mask", pochodzi z 2016 roku. W roku 2018 nową wokalistką Martyrium została Sandra Stensen z norweskiego Nekrodelirium.

Despised Cruelty to łódzki kwintet, grający black metal. 15 lutego 2019 roku światło dzienne ujrzał pierwszy longplay studyjny grupy, zatytułowany "Łez padół".

12.10 - Warszawa, "VooDoo"
Start: 18:00
Bilety: 35 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »