zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 17 czerwca 2019

Decapitated i Thy Art Is Murder w Poznaniu

8.04.2019 15:34  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Formacje Decapitated i Thy Art Is Murder zagrają zagrają wspólny koncert w Poznaniu. W roli gościa specjalnego wystąpi Letters from the Colony. Wydarzenie odbędzie się 7 sierpnia 2019 roku w klubie "U Bazyla" w Poznaniu.

Decapitated, Kraków 5.06.2018, fot. Verghityax
Decapitated, Kraków 5.06.2018, fot. Verghityax

Decapitated nadal promuje materiał z "Anticult", swojego siódmego longplaya studyjnego. Premiera płyty miała miejsce 7 lipca 2017 roku za sprawą Nuclear Blast, w Polsce za dystrybucję odpowiada Mystic Production. Sesja nagraniowa odbyła się w olkuskim "Zed Studio", partie perkusyjne zarejestrowany zostały w "Custom34 Studio" w Gdańsku. Za miksy odpowiada Daniel Bergstrand.

W grudniu 2018 roku, po pięciu latach współpracy, perkusista Michał Łysejko postanowił rozstać się z Decapitated. Na potrzeby zaplanowanych koncertów za bębnami zasiądzie James Stewart z Vader.

Thy Art Is Murder nadal promuje "Dear Desolation", swój czwarty longplay studyjny. Sesja nagraniowa odbyła się w "Graphic Nature Audio" pod okiem Willa Putneya, który odpowiada również za miksy i mastering. Premiera wydawnictwa miała miejsce 18 sierpnia 2017 roku.

W styczniu 2017 roku wokalista Chris McMahon powrócił do zespołu po ponad roku przerwy. Podczas jego nieobecności obowiązki frontmana na potrzeby występów pełnili Monte Barnard, Nicholas Arthur i Lochlan Watt.

Letters from the Colony to szwedzka formacja, której od 2010 roku przewodzą gitarzysta Tterrab Dys i perkusista Jonas Skold. Pierwszy longplay studyjny grupy, zatytułowany "Vignette", ujrzał światło dzienne w 2018 roku za sprawą Nuclear Blast.

7.08 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 79 zł (winiarybookings.pl), 84 zł (przedsprzedaż) i 89 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »