zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 16 maja 2021

Prophets of Rage na "Pol'and'Rock Festival 2019"

22.04.2019 19:07  autor: Verghityax, źródło: polandrockfestival.pl

Do grona zespołów, które zaprezentują się na "Pol'and'Rock Festival 2019", dołączyła amerykańska grupa Prophets of Rage. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 1 do 3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Prophets of Rage rozpoczął działalność w 2016 roku. W jego skład weszli Tim Commerford, Tom Morello i Brad Wilk z Rage Against the Machine, DJ Lord i Chuck D z Public Enemy oraz B-Real z Cypress Hill. Zespół swoją nazwę zapożyczył z tytułu piosenki Public Enemy z albumu "It Takes a Nation of Millions to Hold Us Back" z 1988 roku.

Jeszcze w 2016 roku zespół zadebiutował EP-ką "The Party's Over". Trzynaście miesięcy później światło dzienne ujrzał longplay, zatytułowany po prostu "Prophets of Rage".

Wcześniej swój udział w "Pol'and'Rock Festival 2019" potwierdzili Skunk Anansie, Testament, Ziggy Marley, Black Stone Cherry, Avatar, Decapitated, Acid Drinkers, Cyrk Deriglasoff, Kult, The Casualties, Krzysztof Zalewski, Bokka, Gooral, Daria Zawiałow, Tulia, The Adicts, Perturbator, Witek Muzyk Ulicy, Dub FX, Renata Przemyk, Sidney Polak, Ralph Kamiński i Kwiat Jabłoni.

Komentarze
Dodaj komentarz »