zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 4 lipca 2020

Votum i Traces to Nowhere zagrają dla zwierzaków

26.04.2019 18:29  autor: Verghityax, źródło: profil "Metalowych Zwierzaków" na Facebooku

W klubie "Potok" w Warszawie odbędzie się 18 maja 2019 roku dziesiąta edycja charytatywnej imprezy "Metalowe Zwierzaki". Tym razem na scenie zaprezentują się zespoły Votum, Traces to Nowhere, Sun No More i Disposable Soma.

Votum, Chorzów 27.10.2018, fot. Verghityax
Votum, Chorzów 27.10.2018, fot. Verghityax

Dyskografię Votum zamyka ":KTONIK:", czwarty longplay studyjny w dorobku sekstetu. Premiera wydawnictwa odbyła się 26 lutego 2016 roku za sprawą Inner Wound Recordings. Na następcy "Harvest Moon" znalazło się dziewięć autorskich kompozycji, które zespół zarejestrował w białostockim "Hertz Studio" pod okiem braci Wiesławskich. Miksami zajął się David Castillo, za mastering odpowiada Tony Lindgren z "Fascination Street Studios".

":KTONIK:" jest pierwszym dokonaniem Votum z Bartoszem Sobierajem na wokalu i Piotrem Lnianym na gitarze. Zastąpili oni w 2013 roku Macieja Kosińskiego i Aleksandra Salamonika.

Traces to Nowhere powstał w 2010 roku. Nazwa grupy zaczerpnięta została z tytułu pierwszego odcinka serialu "Miasteczko Twin Peaks", który stanowi pozamuzyczną inspirację członków zespołu. Zespół promuje "Up to the Sun", swój pierwszy longplay studyjny. Partie instrumentalne zarejestrowane zostały na setkę w "Prusiewicz Studio" w Krakowie, gdzie również poddano je miksom i masteringowi. Wokale zrealizowano osobno w "Dziupla Studio" w Warszawie.

Sun No More to warszawska formacja, grająca mieszankę doom i black metalu. Muzycy mają na swoim koncie dwie EP-ki studyjne: debiutancką "Pattern of Rebirth" z 2015 roku oraz "Inferno" z roku 2018.

Disposable Soma pochodzi z Warszawy i gra progresywny rock. Nazwę muzycy zapożyczyli z teorii ciała jednorazowego użytku, którą sformułował Tom Kirkwood. Obecnie kapela pracuje nad materiałem na swoją debiutancką EP-kę.

18.05 - Warszawa, "Potok"
Start: 16:00
Bilety: 20 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »