zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 czerwca 2019

Elder wyda EP-kę "The Gold & Silver Sessions"

6.05.2019 12:26  autor: Verghityax, źródło: profil Elder na Facebooku

Amerykańska formacja Elder zapowiedziała premierę studyjnej EP-ki, pt. "The Gold & Silver Sessions". Wydawnictwo ujrzy światło dzienne pod koniec czerwca 2019 roku za sprawą Blues Funeral Recordings.

Okładkę do "The Gold & Silver Sessions" przygotował Max Loeffler.

Elder powstał w 2006 roku w Fairhaven. W skład grupy weszli Nick DiSalvo na gitarze i wokalu, Jack Donovan na basie i Matt Couto na perkusji. Dwa lata później trio zadebiutowało albumem, zatytułowanym po prostu "Elder".

Przypominamy, że Elder odwiedzi Polskę w ramach europejskiej trasy koncertowej. W naszym kraju odbędą się trzy występy: 31 maja 2019 roku w Warszawie, 1 czerwca w Gdyni i 2 czerwca w Krakowie.

W polskiej części trasy Elder towarzyszyć będzie rodzimy Red Scalp. Zespół wypuścił 31 października 2017 roku swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Lost Ghosts". Na płycie znalazło się pięć autorskich kompozycji, które muzycy zarejestrowali w maju 2017 roku w "Monochrom Studio" pod okiem Haldora Grunberga z "Satanic Audio". Okładkę wykonał Jan Wawrzyniak.

W Warszawie zagra dodatkowo grupa Merge Conflict, koncert w Gdyni otworzy Diuna, z kolei w Krakowie jako pierwszy zaprezentuje się Forge of Clouds.

31.05 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 55 zł (przedsprzedaż) i 65 zł (w dniu koncertu)

1.06 - Gdynia, "Ucho"
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

2.06 - Kraków, "Zet Pe Te"
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »