zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 30 maja 2020

Ignite wystąpi w Warszawie

15.05.2019 12:39  autor: Verghityax, źródło: Boredom Booking, Dancin' Shoes Gigs

Hardcore'owa grupa Ignite zapowiedziała europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzi również Polskę. Jedyny występ w naszym kraju zaplanowano na 18 sierpnia 2019 roku. Odbędzie się on w klubie "Pogłos" w Warszawie.

Ignite nadal promuje swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "A War Against You". Materiał nagrywany był przez rok, praca dobiegła końca we wrześniu 2015. Za produkcję odpowiada Cameron Webb. Premiera albumu miała miejsce 8 stycznia 2016 roku za sprawą Century Media Records.

Zespół powstał w 1993 roku w Orange County w Kalifornii. W swoich tekstach kwintet często porusza tematy społeczne i polityczne. Wokalista Zoltan "Zoli" Teglas, który z pochodzenia jest Węgrem, nawiązuje w nich także do spuścizny komunizmu w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Muzycy wspierają między innymi organizacje Earth First, Doctors Without Borders czy Sea Shepherds. Największą rozpoznawalność przyniósł grupie "A Place Called Home", jej trzeci longplay studyjny. Trafił on do sprzedaży 30 maja 2000 roku.

18.08 - Warszawa, "Pogłos"
Start: 19:00
Bilety: 80 zł

Tagi: Ignite
Komentarze
Dodaj komentarz »