zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 19 listopada 2019

Dom Zły udostępnia utwór "Źródło"

20.06.2019 18:56  autor: Verghityax, źródło: profil Domu Złego na Facebooku

Dom Zły udostępnił nową wersję utworu "Źródło". Pochodzi ona z pierwszego longplaya studyjnego grupy, zatytułowanego "Rytuał". Kompozycja została nagrana ponownie z uwagi na zmianę na stanowisku wokalisty: Krzysztofa Dziaka zastąpiła Ania Truszkowska.

Na potrzeby "Rytuału" muzycy przygotowali dziewięć autorskich kompozycji. Sesja nagraniowa odbyła się w listopadzie i grudniu 2018 roku w "Mustache Ministry Studio" pod okiem Marcina Klimczaka, który odpowiada również za miksy i mastering. Premiera wydawnictwa na nośniku fizycznym miała miejsce 11 czerwca 2019 roku.

Po rozstaniu z Krzysztofem Dziakiem zespół powrócił do "Mustache Ministry Studio", aby część repertuaru nagrać na nowo z Anią Truszkowską. Do tych utworów formacja planuje zrealizować teledyski.

Dom Zły został powołany do życia późną jesienią 2016 roku w Puławach przez osoby związane z takimi kapelami, jak Kaldera, Weedcraft, The Feral Trees, Czerń czy Words Mean Nothing. W 2017 roku formacja wydała debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Dom Zły". Za miksy i mastering odpowiedzialny jest Haldor Grunberg z "Satanic Audio".

Tagi: Dom Zły
Komentarze
Dodaj komentarz »