zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Prąd, Low Fen i Trup na "Gruzilla Festiwal"

21.07.2019 19:21  autor: Verghityax, źródło: profil "Gruzilla Festiwal" na Facebooku

Zespoły Prąd, Low Fen i Trup dołączyły do składu tegorocznej edycji "Gruzilla Festiwal" w Chorzowie, wcześniej swój udział potwierdziły Mentor, Spaceslug, Major Kong, Minetaur, o.d.r.a., Andromeda Space Ritual i UDS. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16 i 17 sierpnia w klubie "Leśniczówka".

Wrocławski Prąd, grający alternatywnego rocka, wypuścił pod koniec czerwca 2019 roku singiel "Conan Astronauta". Utwór powstał w "So High Records", za jego realizację odpowiada Radek Sławuta. Pierwszy longplay Prądu, pt. "Lot", ujrzał światło dzienne 23 lipca 2018 roku.

Low Fen tworzy czwórka przyjaciół, zafascynowanych psychodelicznym rockiem. W dniach 25 stycznia 2019 roku kwartet wszedł do "Tranzystor Studio" we Wrocławiu, by tam nagrać materiał na swój debiut, zatytułowany po prostu "Low Fen". Miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio".

Trup to warszawska formacja, grająca mieszankę black i sludge metalu, w jej skład wchodzą muzycy Spirit oraz dawny wokalista Minetaur. Swój debiutancki materiał zespół zarejestrował pod koniec 2017 roku w "Kongo Studio".

16-17.08 - Chorzów, "Leśniczówka"
Bilety: 70 zł (karnet dwudniowy)

Komentarze
Dodaj komentarz »