zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Only Sons nagrał album "Lions and Unicorns"

27.08.2019 12:16  autor: Verghityax, źródło: profil Only Sons na Facebooku

Krakowska grupa Only Sons zapowiedziała premierę swojego pierwszego longplaya studyjnego, pt. "Lions and Unicorns". Wydawnictwo ujrzy światło dzienne jeszcze w 2019 roku.

Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "GalTone Studio" oraz "Monochrom Studio" pod okiem Haldora Grunberga i Piotra Galińskiego. Za miksy i mastering odpowiada Haldor Grunberg, szatę graficzną przygotował Waldemar Borowski. Już po ukończeniu sesji z zespołem rozstał się gitarzysta Adrian Pi. Jego miejsce zajął Łukasz Kursa z grupy Moanaa.

Lista utworów:

1. Lions and Unicorns
2. Rites of Spring
3. Love Song
4. Ever Westward
5. Bonfire
6. Nothing Left to Save
7. No One's Eyes
8. Holding On
9. Cabin in the Woods

Only Sons powstał w 2017 roku w Krakowie. W skład weszli Andrzej Nowak na wokalu, Daniel Kesler z Redemptor na gitarze prowadzącej, Adrian Pi na gitarze rytmicznej, Kamil Stadnicki z Deivos na basie i Robert Kucharski z Whorehouse na perkusji. 16 kwietnia 2018 roku na platformach cyfrowych ukazała się debiutancka EP-ka grupy, zatytułowana "Love, Drugs, Treachery & Deceit".

Najbliższe koncerty Only Sons odbędą się 26 września 2019 roku w "Hydrozagadce" w Warszawie i 27 września w klubie "Warsztat" w Krakowie. Na scenie wystąpią również Amerykanie z Valley of the Sun, w Krakowie dodatkowo zagra toruńska Diuna.

26.09 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 42 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

27.09 - Kraków, "Warsztat"
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »