zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 3 października 2022

Dead Congregation wycofał się z części trasy z Destroyer 666

24.09.2019 12:08  autor: Verghityax, źródło: profil Dead Congregation na Facebooku

Grecki Dead Congregation poinformował, że z uwagi na nieprzewidziane okoliczności będzie w stanie zagrać tylko dziesięć pierwszych koncertów w ramach nadchodzącej trasy z Destroyer 666. Później zastąpi ich włoski Hour of Penance. Zmiana obejmie trzy polskie koncerty, które odbędą się 3 listopada w Krakowie, 9 listopada w Poznaniu i 10 listopada w Warszawie.

Hour of Penance promować będzie swój ósmy longplay studyjny, zatytułowany "Misotheism". Składający się z dziesięciu kompozycji materiał zarejestrowany został we włoskim "Kick Recording Studio", miksy i mastering wykonano w "Hertz Studios" w Białymstoku. Płyta ukaże się 25 października 2019 roku za sprawą Agonia Records.

Dyskografię Destroyer 666 zamyka EP-ka, zatytułowana "Call of the Wild". Wydawnictwo ukazało się 23 lutego 2018 roku pod egidą Season of Mist. Jest to drugie dokonanie zespołu nagrane w składzie: K.K. Warslut na gitarze i wokalu, R.C. na gitarze, Felipe Plaza Kutzbach na basie i Perracide na perkusji. Składający się z czterech kompozycji materiał zarejestrowany został w "Studiocave" i "Total-Harmony Studio". Produkcją i miksami zajęli się Laurent Teubl i Chris Menning.

Już po sesji do "Call Of The Wild" z Destroyer 666 rozstał się perkusista Perracide. Na potrzeby tras koncertowych za bębnami zasiada Kev Desecrator.

W trasie "Sons of Rebellion Tour 2019" wezmą udział również zespoły Nocturnal Graves i Inconcessus Lux Lucis.

Nocturnal Graves to australijski kwartet, grający mieszankę thrash i black metalu. Muzycy promują obecnie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Titan". Ukazał się on 18 maja 2018 roku za sprawą Season of Mist.

Blackmetalowy Inconcessus Lux Lucis pochodzi z Wielkiej Brytanii. Dyskografię formacji zamyka studyjny "The Crowning Quietus" z 2017 roku.

3.11 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

9.11 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

10.11 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) i 85 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »