zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 12 sierpnia 2020

Koncertowy klip do "You'll Never Find Me" Korn

29.09.2019 12:21  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Amerykanie z Korn zaprezentowali koncertowy teledysk do utworu "You'll Never Find Me". Pochodzi on z albumu "The Nothing", który ukazał się 13 września 2019 roku nakładem Roadrunner Records. Za dystrybucję w Polsce odpowiada Warner Music.

"The Nothing" to trzynasty longplay studyjny w dorobku Korn. Tytuł został zaczerpnięty z "Niekończącej się opowieści", w której tajemnicza siła, nazywana Nicością, powoli pożerała Krainę Fantazji. Na "The Nothing" znalazło się trzynaście autorskich kompozycji, które wyprodukował Nick Raskulinecz - wcześniej pracował on z zespołem przy "The Serenity of Suffering". Miksami zajął się Josh Wilbur, za mastering odpowiada Ted Jensen. Dwa z utworów napisane zostały z pomocą gości: "You'll Never Find Me" powstał przy udziale Billy'ego Corgana z The Smashing Pumpkins, z kolei przy "This Loss" pracował John Feldmann z Goldfinger.

Lista utworów:

1. The End Begins
2. Cold
3. You'll Never Find Me
4. The Darkness Is Revealing
5. Idiosyncrasy
6. The Seduction of Indulgence
7. Finally Free
8. Can You Hear Me
9. The Ringmaster
10. Gravity of Discomfort
11. H@rd3r
12. This Loss
13. Surrender to Failure

Korn, jeden z pierwszych zespołów, które zyskały sławę na fali popularności nu metalu, powstał w 1993 roku na gruzach grupy L.A.P.D. Od tamtej pory jego członkami niezmiennie pozostają wokalista Jonathan Davis, gitarzysta James "Munky" Shaffer i basista Reginald "Fieldy" Arvizu. Drugi gitarzysta, Brian "Head" Welch, opuścił grupę w roku 2005, by powrócić osiem lat później. Perkusista David Silveria w 2006 roku ogłosił, że robi sobie przerwę od kapeli, ale po niespełna trzech latach został na stałe zastąpiony przez Raya Luziera.

Tagi: Korn
Komentarze
Dodaj komentarz »