zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 czerwca 2022

Papa Roach i Hollywood Undead wystąpią w Poznaniu

31.10.2019 15:22  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Formacje Papa Roach i Hollywood Undead wyruszą w europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzą również Polskę. Jedyny koncert w naszym kraju zaplanowano na 7 marca 2020 roku w hali "MTP2" w Poznaniu.

Papa Roach przywiezie swój dziesiąty longplay studyjny, zatytułowany "Who Do You Trust?". Jego premiera miała miejsce 18 stycznia 2019 roku pod egidą Eleven Seven Music.

Pierwotnie zespół miał udać się w trasę w towarzystwie Of Mice & Men, kiedy jednak wokalista Of Mice & Men zachorował, muzycy Papa Roach postanowili zamiast tego rozpocząć pracę nad następcą "Crooked Teeth". Na płytę trafiło dwanaście kompozycji, które wyprodukowali Nicholas Furlong, Colin Brittain i Jason Evigan.

Hollywood Undead nadal promuje "V", swój piąty longplay studyjny, którego premiera miała miejsce 27 października 2017 roku. Jest to pierwsze dokonanie formacji bez perkusisty Matthew "Da Kurlzz" Buseka. Opuścił on zespół w 2017 roku po dwunastu latach współpracy.

Kapela powstała w 2005 roku w Los Angeles z inicjatywy wokalistów i multiinstrumentalistów Jorela "J-Dog" Deckera oraz Arona "Deuce" Erlichmana. Wkrótce duet zaangażował dodatkowych muzyków i zarejestrował materiał na debiutancki "Swan Songs". Dwa lata zajęło Hollywood Undead znalezienie wytwórni, która zgodziła się na nieocenzurowanie zawartości albumu. W roku 2010 skład opuścił Deuce.

Bilety na poznański koncert Papa Roach i Hollywood Undead trafią do sprzedaży ogólnej 1 listopada o godzinie 10:00.

Komentarze
Dodaj komentarz »