zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 kwietnia 2021

Full of Hell i Primitive Man we Wrocławiu

12.11.2019 12:41  autor: Verghityax, źródło: profil Full of Hell na Facebooku

Formacje Full of Hell, Primitive Man i Eye Flys wyruszą w europejską trasę koncertową po Europie, w ramach której odwiedzą również Polskę. Jedyny występ w naszym kraju zaplanowano na 30 marca 2020 roku w "Centrum Reanimacji Kultury" we Wrocławiu.

Full of Hell ogrywa "Weeping Choir", swój ostatni album studyjny. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 17 maja 2019 roku za sprawą Relapse Records. Składający się z jedenastu kompozycji materiał zarejestrowany został pod okiem Kurta Ballou. Za mastering odpowiada Brad Boatright. Do przygotowania okładki zespół ponownie zaangażował Marka McCoya.

Full of Hell powstał w 2009 roku. W jego skład weszli Spencer Hazard na gitarze, Dave Bland na perkusji, Dylan Walker na wokalu i Brandon Brown na basie. Rok później światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka kwartetu, zatytułowana "The Inevitable Fear of Existence".

Od tego czasu zespół nagrał cztery longplaye studyjne, trzy koncertowe, dwie kolejne EP-ki i kilka splitów. Prócz tego współpracował wielokrotnie z Merzbow, czego owocem były albumy "Full of Hell - Merzbow", "Sister Fawn" i "One Day You Will Ache Like I Ache", a także stworzony wspólnymi siłami z The Body "Ascending a Mountain of Heavy Light".

Primitive Man nadal promuje swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Caustic". Premiera płyty odbyła się 6 października 2017 roku pod egidą Relapse Records. Na jej zawartość składa się dwanaście autorskich kompozycji, które muzycy zarejestrowali pod okiem Dave'a Otero.

Zespół powstał w 2012 roku w Denver w stanie Kolorado. Rok później ukazał się debiutancki longplay studyjny, zatytułowany "Scorn". Od początku trzon grupy stanowią wokalista i gitarzysta ELM oraz basista JPC.

Eye Flys to noiserockowy projekt Spencera Hazarda z Full of Hell. 13 września 2019 roku formacja wydała swój debiutancki album, zatytułowany "Context".

Komentarze
Dodaj komentarz »