zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 stycznia 2022

Satan Worship i Gallower na "Black Winter Festival"

13.11.2019 15:16  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Do składu "Black Winter Festival" dołączyły formacje Satan Worship i Gallower. Wcześniej swój udział potwierdziły Vulcano, Profanatica, Azarath, Malokarpatan, Demonomancy, Vircolac, Goatcraft i Sacrilegia. Wydarzenie odbędzie się w dniach 21 i 22 listopada 2019 roku w klubie "Mrowisko" w Gliwicach.

Satan Worship to międzynarodowe trio, w skład którego wchodzą Leatherface i Max the Nekromancer z brazylijskiego Sodomizer oraz Marc "Speedy" Reign z niemieckiego Morgoth. Zespół gra mieszankę black i thrash metalu. 10 marca 2017 roku światło dzienne ujrzał pierwszy longplay studyjny formacji, pt. "I'm the Devil".

Gallower pochodzi z Tychów, styl gry zespołu łączy w sobie thrash i black metal. Od momentu rozpoczęcia działalności w 2015 roku kapela wypuściła dwie demówki oraz splita z Bestiality, Necromanzer i Torpor. Ten ostatni, pt. "The Extremity of Dominion", ukazał się 8 listopada 2019 roku.

Zespoły Azarath, Malokarpatan, Vircolac, Goatcraft i Sacrilegia zagrają pierwszego dnia festiwalu. Drugiego dnia zaprezentują się Vulcano, Profanatica, Demonomancy, Satan Worship i Gallower.

21-22.11 - Gliwice, "Mrowisko"
Start: 18:00
Bilety: 80 zł (bilet jednodniowy) i 150 zł (karnet)

Komentarze
Dodaj komentarz »