zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 27 stycznia 2021

Grave i Svart Crown na "Gothoom Open Air"

27.11.2019 18:34  autor: Verghityax, źródło: gothoom.com

Do składu słowackiego "Gothoom Open Air Fest 2020" dołączyły formacje Grave, Svart Crown, Fleshcrawl, Internal Bleeding i Cyrox. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 23 do 25 lipca w miejscowości Revistske Podzamcie.

Grave, Aleksandrów Łódzki 10.09.2016, fot. Verghityax
Grave, Aleksandrów Łódzki 10.09.2016, fot. Verghityax

Deathmetalowcy z Grave nadal promują swój jedenasty longplay studyjny, pt. "Out of Respect for the Dead". Następca "Endless Procession of Souls" trafił do sprzedaży 16 października 2015 roku pod banderą Century Media. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Studio Soulless" w Sztokholmie. Limitowaną wersję albumu wzbogacono o dodatkową płytę z materiałem z EP-ki "Morbid Ascent". Wcześniej EP-ka ukazała się jedynie na winylu.

W grudniu 2017 roku Grave podjął decyzję o rozstaniu z perkusistą Ronniem Bergerstahlem po dziesięciu latach współpracy. Jego miejsce zajął Tomas Lagren.

Svart Crown przywiezie ze sobą materiał z ostatniego albumu studyjnego, pt. "Abreaction". Premiera płyty odbyła się 3 marca 2017 roku pod egidą Century Media Records. Jest to pierwsze dokonanie Svart Crown z perkusistą Kevinem Paradis oraz gitarzystą Kevinem Verlay.

Prekursorzy brutal death metalu z Internal Bleeding wydali 19 października 2018 roku swój szósty longplay studyjny, pt. "Corrupting Influence". Sesja nagraniowa odbyła się w nowojorskim "Full Force Studios". Formacji od początku jej istnienia przewodzi gitarzysta Chris Pervelis.

Fleshcrawl to deathmetalowa formacja z Niemiec. Na dyskografię grupy składa się dziewięć longplayów studyjnych, EP-ka i trzy splity. Ostatnie wydawnictwo, pt. "Into the Catacombs of Flesh", pochodzi z 2019 roku.

Dotychczas swój udział "Gothoom Open Air 2020" potwierdziły zespoły Memoriam, Malevolent Creation, Beyond Creation, Bolzer, Protector, Dark Fortress, Draconian, Azarath, The Ruins of Beverast, Aeonian Sorrow, Taipan, Mephorash, Gaerea, Inferno, Outre, Pilgrimage, Catastrofy, Cad, Majster Kat, Attack of Rage i Patriarcha.

Pierwsza i druga pula karnetów na "Gothoom Open Air Fest 2020" wyprzedały się. Wejściówki z drugiej puli nabyć można za 55 euro.

Komentarze
Dodaj komentarz »