zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 15 sierpnia 2020

Aerosmith powróci do Polski w lipcu

8.12.2019 18:28  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Muzycy Aerosmith ogłosili daty europejskiej trasy koncertowej, w ramach której odwiedza również Polskę. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 12 lipca 2020 roku w hali "Tauron Arena" w Krakowie.

Dyskografię Aerosmith zamyka "Music from Another Dimension!", piętnasty longplay studyjny w dorobku grupy. Na płytę trafiło piętnaście kompozycji, które zespół zarejestrował od lipca 2011 roku do kwietnia roku 2012 w "Pandora's Box", "The Boneyard", "Poppy Studios", "Swing House Studios", "Mad Dog Studios", "Retro Activ Studios", "Briar Patch Studios" i "Hensen Studios". Producentami byli Jack Douglas, Steven Tyler, Joe Perry i Marti Frederiksen.

Aerosmith powstał w 1970 roku w Bostonie z inicjatywy gitarzysty Joe Perry'ego, basisty Toma Hamiltona, wokalisty Stevena Tylera, perkusisty Joeya Kramera i drugiego gitarzysty Raya Tabano. W trakcie trwającej ponad czterdzieści lat kariery formacja dorobiła się piętnastu longplayów studyjnych, pięciu koncertowych i dwóch EP-ek. Większość ich wydawnictw wielokrotnie pokryła się platyną. Do tej pory Aerosmith sprzedał ponad 150 milionów płyt na całym świecie. W roku 2001 zespół grupa została zaliczona w poczet "Rock and Roll Hall of Fame".

Przedsprzedaż biletów na krakowski koncert Aerosmith na ticketmaster.pl rozpocznie się 12 grudnia o godzinie 10:00 i potrwa do 13 grudnia do godziny 10:00. Sprzedaż ogólna ruszy 13 grudnia o godzinie 10:00 na ticketmaster.pl i livenation.pl.

Tagi: Aerosmith
Komentarze
Dodaj komentarz »