zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 października 2020

"Klasz Ov The Sejtans" po raz piętnasty

22.12.2019 15:10  autor: Verghityax, źródło: profil Leash Eye na Facebooku

W klubie "Remont" w Warszawie odbędzie się 11 stycznia 2020 roku piętnasta edycja "Klasz Ov The Sejtans". Tym razem Leash Eye - gospodarz wydarzenia - zaprosił do udziału zespoły Chainsaw, The Kroach i Aberkane.

Leash Eye nadal promuje "Blues, Brawls & Beverages", swój czwarty longplay studyjny. Premiera na nośniku fizycznym odbyła się 26 stycznia 2019 roku. Materiał zarejestrowany został w warszawskim "Nebula Studio" pod okiem Haldora Grunberga z "Satanic Audio". Zajął się on również miksami i masteringiem. Okładkę przygotował Bartek Janiszewski z LFANT Design.

W sierpniu 2016 roku zespół ogłosił, że nowym frontmanem został Łukasz Podgórski z thrashmetalowego War-Saw. Poprzedni wokalista, Sebastian Pańczyk, odszedł z Leash Eye w sierpniu 2014 roku, kierując się względami rodzinnymi. W roku 2017, po dwunastu latach współpracy, z kapelą rozstał się perkusista Łukasz Konarski. Na jego miejsce zaangażowany został Marcin Bidziński z Goat Force One.

Pochodząca z Bydgoszczy grupa Chainsaw ma na koncie siedem longplayów studyjnych, z których ostatni nosi tytuł "The Last Crusade". Składający się z jedenastu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Perlazza Studio" pod okiem Przemysława Wejmanna. Zespół wydał album 25 października 2017 roku własnym sumptem.

The Kroach to metalowa formacja z Sulejówka. W 2017 roku kwartet reprezentował Polskę na festiwalu "Wacken Open Air" w ramach "Wacken Metal Battle". Muzycy promują obecnie swój debiutancki album, pt. "...And Hell We Are".

Aberkane gra mieszankę rocka, grunge'u i alternatywy. Debiutancki album grupy, pt. "Imma", zrealizowany został w "Postęp Studio" w 2018 roku.

11.01.2020 - Warszawa, "Remont"
Start: 18:00
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Najchętniej czytane wieści

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy robisz kopie bezpieczeństwa swoich danych?