zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 21 stycznia 2021

"Fucking Speed and Darkness" Midnight do odsłuchu

12.01.2020 18:14  autor: Verghityax, źródło: Metal Blade Records

Amerykański Midnight, grający mieszankę black i speed metalu, wypuścił "Fucking Speed and Darkness", trzeci singiel z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Rebirth by Blasphemy". Płyta trafi do sprzedaży 24 stycznia 2020 roku pod banderą Metal Blade Records.

Na zawartość "Rebirth by Blasphemy" złoży się dziesięć autorskich kompozycji. We wrześniu 2019 roku na 7-calowym winylu ukazał się tytułowy singiel. Na stronie B znalazł się instrumentalny utwór "Afterbirth".

Lista utworów:

1. Fucking Speed and Darkness
2. Rebirth by Blasphemy
3. Escape the Grave
4. Devil's Excrement
5. Rising Scum
6. Warning from the Reaper
7. Cursed Possessions
8. Raw Attack
9. The Sounds of Hell
10. You Can Drag Me Through Fire

Midnight założył w 2003 roku wokalista i multiinstrumentalista Jamie Walters, przyjmując na potrzeby projektu pseudonim Athenar - muzyk udzielał się wówczas w heavymetalowej kapeli Boulder. Przez pierwszych osiem lat istnienia Midnight funkcjonował jako zespół jednoosobowy. Debiutancka demówka, zatytułowana po prostu "Midnight", ukazała się jeszcze w 2003 roku.

Dyskografię Midnight zamyka "Sweet Death and Ecstasy", trzeci longplay studyjny w dorobku projektu. Jest to wydawnictwo dwupłytowe. Materiał, składający się z ośmiu kompozycji i stanowiący zasadniczą część albumu, zarejestrowany został w "Bad Back Studios" w Cleveland w styczniu 2015 roku. Na drugiej płycie znalazł się zapis z sali prób. Premiera "Sweet Death and Ecstasy" miała miejsce 20 października 2017 roku.

Tagi: Midnight
Komentarze
Dodaj komentarz »