zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 22 kwietnia 2021

Stefan Huskens opuszcza Sodom

20.01.2020 09:09  autor: Verghityax, źródło: profil Sodom na Facebooku

Po dwóch latach współpracy perkusista Stefan Huskens postanowił rozstać się z Sodom. Muzyk zarejestrował z zespołem trzy EP-ki: "Partisan", "Chosen by the Grace of God" i "Out of the Frontline Trench".

Asphyx, Ostrawa 19.11.2016, fot. Verghityax
Asphyx, Ostrawa 19.11.2016, fot. Verghityax

Stefan Huskens komentuje: "Niestety, zmuszony jestem poinformować was o moim rozstaniu z Sodom. Z uwagi na zmiany w mojej pracy dziennej, a także kilka innych kwestii, nie widzę możliwości, aby nadal siać zniszczenie z Sodom. Bawiłem się świetnie i jestem naprawdę dumny z tego, co osiągnęliśmy z Tomem Angelripperem, Yorckiem Segatzem i Frankiem Blackfire'em. Granie w jednej z moich dwóch ulubionych kapel było dla mnie zaszczytem. Życie wymaga od nas podejmowania ważnych decyzji, to jest jedna z nich. Dzięki za wszystko!"

Muzycy Sodom dodają: "Przykro nam z powodu jego decyzji, ale rozumiemy okoliczności, jakie ją wymusiły. Czasem trzeba przed sobą przyznać, że osiągnięcia muzyczne nie są w życiu najważniejsze.

Ostatnie dwa lata były ważne i pełne sukcesów. Nie tylko dodały nowe rozdziały do historii zespołu, ale również ukształtowały jego przyszłość.

Stefanowi życzymy wszystkiego najlepszego w jego muzycznych i zawodowych przedsięwzięciach, a także w życiu prywatnym. Oczywiście, pozostanie on dla nas oddanym przyjacielem, wspierającym nas słowem i swoją obszerną wiedzą na temat sceny metalowej".

Tagi: Sodom
Komentarze
Dodaj komentarz »