zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 2 kwietnia 2020

Newbreed zagra w "Rude Boy Club"

12.02.2020 17:37  autor: Verghityax, źródło: profil Newbreed na Facebooku

Progresywna formacja Newbreed zapowiedziała swój pierwszy koncert na rok 2020. Odbędzie się on 15 lutego w "Rude Boy Club" w Bielsku-Białej. W charakterze supportu wystąpi Killers in Red.

Newbreed nadal promuje "Law", swój czwarty longplay studyjny. Na nośniku fizycznym płyta ukazała się 1 sierpnia 2018 roku nakładem Selfmadegod Records. Praca nad "Law" rozpoczęła się w kwietniu 2016 roku w studiu "213". W rolę producenta wcielił się Stanisław Wołonciej, który odpowiada również za miksy i mastering. Wydawnictwo promuje singiel "Simon Said", dedykowany zmarłemu w 2012 roku muzykowi i producentowi muzycznemu Szymonowi Czechowi.

Newbreed powstał w 1999 roku w Bielsku-Białej. Od początku tworzą go wokalista i gitarzysta Tomasz Wołonciej oraz perkusista Stanisław Wołonciej. Na dyskografię formacji składają się dwie EP-ki, cztery longplaye studyjne i dwa koncertowe.

Killers in Red to nowy rockowy projekt gitarzysty i wokalisty Szymona Wyrembaka, basisty Jarka Gacka i perkusisty Kuby Pałki. Jest on efektem wielu lat znajomości, wspólnego tworzenia i inspiracji. Krakowskie trio wyda swoją debiutancką EP-kę na początku 2020 roku.

15.02 - Bielsko-Biała, "Rude Boy Club"
Start: 19:00
Bilety: 20 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »