zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 7 kwietnia 2020

Terrorizer w kwietniu w Poznaniu

18.02.2020 09:31  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

Terrorizer zapowiedział europejską trasę koncertową, w którą ruszy w towarzystwie zespołów Hideous Divinity, Wayward Dawn i Mass Worship. W Polsce zaplanowano jeden występ - odbędzie się on 14 kwietnia 2020 roku w klubie "U Bazyla" w Poznaniu.

Terrorizer promować będzie swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Caustic Attack". Premiera płyty odbyła się 12 października 2018 roku pod egidą The End Records. Materiał zarejestrowany został w "Audiohammer Studios" pod okiem Jasona Suecofa. Okładkę przygotował Timbul Cahyono.

Nim dołączył do Morbid Angel, w 1987 roku Pete Sandoval powołał do życia Terrorizer. Skład uzupełnili Jesse Pintado na gitarze, Alfred Estrada na basie i Oscar Garcia na wokalu. Wkrótce Alfred Estrada trafił do aresztu i muzycy weszli do studia jako trio, aby nagrać swój pierwszy album, pt. "World Downfall". Partię basu gościnnie zarejestrował David Vincent. Płyta trafiła do sprzedaży w 1989 roku, a zespół rozwiązał działalność.

Pete Sandoval reaktywował Terrorizer w roku 2005, ponownie angażując do współpracy Jesse'ego Pintado, a także basistę Tony'ego Normana i wokalistę Anthony'ego Rezhawka. Rok później formacja wypuściła swój drugi album, pt. "Darker Days Ahead". Kiedy Jesse Pintado zmarł w sierpniu 2006 roku na niewydolność wątroby, Terrorizer rozpadł się.

Ostatni powrót Terrorizer miał miejsce w 2009 roku. Trzeci longplay kapeli, pt. "Hordes of Zombies", Pete Sandoval nagrał z Anthonym Rezhawkiem na wokalu i Katiną Culture na gitarze.

Dyskografię Terrorizer zamyka koncertowy album "Live Commando Commanding Europe 2019". Znalazło się na nim osiemnaście utworów, które zostały zarejestrowane podczas występów w Holandii.

14.04 - Poznań, "U Bazyla"
Bilety: 69 zł (I pula), 79 zł (II pula) i 89 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »