zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 20 stycznia 2021

Parkway Drive wypuścił koncertowy "Wild Eyes"

21.02.2020 21:25  autor: Verghityax, źródło: profil Parkway Drive na Facebooku

Parkway Drive wypuścił koncertowe wykonanie "Wild Eyes" z nadchodzącego albumu, pt. "Viva the Underdogs". Wydawnictwo trafi do sprzedaży 27 marca 2020 roku.

Na "Viva the Underdogs" znajdzie się większość utworów, które zespół zaprezentował podczas swojego występu na "Wacken Open Air 2019". Koncert miał miejsce 3 sierpnia. Zawartość longplaya uzupełniona zostanie o trzy kompozycje Parkway Drive, które z myślą o wydawnictwie zarejestrowane zostały na nowo w języku niemieckim.

Lista utworów:

1. Prey (Live at Wacken)
2. Carrion (Live at Wacken)
3. Karma (Live at Wacken)
4. The Void (Live at Wacken)
5. Idols (Live at Wacken)
6. Dedicated (Live at Wacken)
7. Absolute Power (Live at Wacken)
8. Wild Eyes (Live at Wacken)
9. Chronos (Live at Wacken)
10. Crushed (Live at Wacken)
11. Bottom Feeder (Live at Wacken)
12. Wurgegriff (Vice Grip)
13. Die Leere (The Void)
14. Schattenboxen (Shadow Boxing) (feat. Casper)

Dyskografię studyjną Parkway Drive zamyka album "Reverence". Ukazał się on 4 maja 2018 roku za sprawą Epitaph Records. Składający się z dziesięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "The Warehouse Studio" i "All Buttons In" pod okiem George'a Hadjichristou. Masteringiem zajął się Ted Jensen. W 2018 roku "Reverence" zdobył "ARIA Music Award" w kategorii "najlepszy album hardrockowy / heavymetalowy".

Parkway Drive powstał w 2003 roku w Byron Bay. Od tego czasu zespół wydał sześć longplayów studyjnych, EP-kę i dwa DVD. Zespół od początku istnienia nagrywa i koncertuje w niemal niezmienionym składzie.

Komentarze
Dodaj komentarz »