zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 7 maja 2021

Acherontas udostępnia "The Offering of Hemlock"

10.03.2020 09:24  autor: Verghityax, źródło: Agonia Records

Blackmetalowy Acherontas zapowiedział premierę swojego ósmego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Psychic Death - The Shattering of Perceptions". Ukaże się on 30 kwietnia 2020 roku i będzie to drugi album grupy wydany w barwach Agonia Records.

Na "Psychic Death - The Shattering of Perceptions" znajdzie się osiem kompozycji, które zespół zarejestrował w swoim domowym studio w Grecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Miksami i masteringiem zajął się George Emmanuel - dawny muzyk Rotting Christ - w "Pentagram Studio". Autorem szaty graficznej jest Chris Undirheimar.

Lista utworów:

1. Paradigms of Nyx
2. Kiss the Blood
3. The Brazen Experimentalist
4. Psychic Death "The Shattering of Perceptions"
5. Coiled Splendor
6. The Offering of Hemlock
7. Sermons of the Psyche
8. Magick of Mirrors

Dyskografię Acherontas zamyka koncertowy album "Deutschland Ritual", który ujrzał światło dzienne 11 listopada 2019 roku.

Acherontas powstał w 2007 roku - powołał go do życia wokalista i gitarzyta V.Priest, po rozpadzie Stutthof. Pierwsze dokonanie nowego projektu, pt. "Tat Tvam Asi (Universal Omniscience)", ujrzało światło dzienne jeszcze w tym samym roku. Obecnie skład formacji uzupełniają Saevus H. i Indra na gitarze, Hierophant na basie i Dothur na perkusji.

Przypominamy, że Acherontas odwiedzi Polskę w towarzystwie Ancient. Zespoły zagrają w naszym kraju dwukrotnie: 8 maja 2020 roku w klubie "Magnetofon" w Łodzi oraz 9 maja w klubie "Rock Out" w Dąbrowie Górniczej.

8.05 - Łódź, "Magnetofon" (+ Besatt, Czort i Silva Nigra)
Bilety: 49 zł (przedsprzedaż) i 59 zł (w dniu koncertu)

9.05 - Dąbrowa Górnicza, "Rock Out" (+ Det Gamle, Silva Nigra, Witchfuck i Dimidium Mei)
Bilety: 49 zł (przedsprzedaż) i 59 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »