zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 kwietnia 2021

Jad wyda EP-kę "Wstręt"

13.03.2020 17:32  autor: Verghityax, źródło: profil Jadu na Facebooku

Punkowa formacja Jad zapowiedziała premierę EP-ki, zatytułowanej "Wstręt" - ma się ona ukazać 7 kwietnia 2020 roku. Jednocześnie zespół udostępnił całą zawartość wydawnictwa do odsłuchu.

Na zawartość "Wstrętu" składa się pięć kompozycji, trwających łącznie sześć i pół minuty. Sesja nagraniowa odbyła się w styczniu 2020 roku w "Lazy Sounday Studio". Miksami zajęli się Grzegorz Kucharski i Marcin Kucharski, za mastering odpowiada Ryan Abbott.

Lista utworów:

1. Pętla
2. Wstręt
3. Zwykła śmierć
4. Agresja
5. Spalona ziemia

Jad powstał w 2017 roku. W skład grupy weszli muzycy Government Flu, The Stubs, Drip of Lies i Calm the Fire. Jeszcze w tym samym roku - w październiku - kwartet wypuścił debiutancką demówkę. Na kolejnym wydawnictwie, pt. "Promo 2018", znalazły się trzy autorskie kompozycje oraz cover utworu "Hej szara wiara" Armii.

Przypominamy, że Jad planuje zagrać serię koncertów na wiosnę 2020. Mają się one rozpocząć występem 27 marca w Poznaniu. Trasa u boku Full of Hell, Primitive Man i Eye Flys została odwołana.

W oświadczeniu zespołu czytamy: "Trasa Full Of Hell, na której mieliśmy zagrać kilka koncertów, z oczywistych przyczyn została przełożona. Na dzisiaj nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy reszta polskich koncertów się odbędzie. Sytuacja jest dynamiczna i niepewnie czekamy na rozwój sytuacji, ale wszyscy musimy liczyć się z tym, że reszta gigów też zostanie odwołana. Oczywiście poinformujemy Was o wszystkim jak tylko będziemy znali ostateczną odpowiedź".

27.03 - Poznań, "Rozbrat" (+ Lazy Jack & The Spinning Jenny i Fight Them All)

28.03 - Szczecin, "Kosmos" (+ Zdrajca)

3.04 - Katowice, "Bazar" (+ Government Flu i Bright Light)

4.04 - Lublin, "R-ka" (+ Government Flu i Drip of Lies)

5.04 - Białystok, "Piętro" (+ Government Flu, Monroe's Mysterious Death i Gash Faith)

Komentarze
Dodaj komentarz »