zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 6 czerwca 2020

Reszta trasy "Slavny Tur IV" Percivala przeniesiona

12.03.2020 10:00  autor: Verghityax, źródło: profil Percival Schuttenbach na Facebooku

Zespół Percival poinformował o przeniesieniu pozostałych dat trasy "Slavny Tur IV" na późniejszy termin. Odbyły się koncerty w Bydgoszczy i Gdyni. Podjęta przez grupę decyzja dotknie występu w Tychach, Rzeszowie, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi.

Percival, Aleksandrów Łódzki 8.09.2017, fot. Verghityax
Percival, Aleksandrów Łódzki 8.09.2017, fot. Verghityax

W oświadczeniu Percivala czytamy: "Mimo iż żaden z naszych koncertów nie spełnia wymagań postawionych imprezie masowej, wobec nacisków wywieranych zarówno na organizatorów, jak i na właścicieli klubów, zostaliśmy zmuszeni do przesunięcia dat koncertów 'Slavnego Tura IV' na czas po ustąpieniu aktualnie panującej sytuacji.

Zaznaczamy więc - na ten moment nie odwołujemy naszych koncertów. Odbędą się one, gdy organy administracji publicznej uznają, że jest to już możliwe. Zakupione przez Was bilety zachowują więc ważność. Będziemy także starać się o to, by uprawniały Was do wejścia na koncerty w dowolnym dniu i w dowolnie wybranym przez Was mieście.

Jest nam niezmiernie przykro, że zostaliśmy zmuszeni do podjęcia takiej decyzji. Ilość pracy i serca, jakie włożyliśmy w przygotowanie tej trasy, jest niewymierna. Mamy jedynie nadzieję, że obecna sytuacja jak najszybciej się unormuje i już w niedługim czasie spotkamy się z Wami na naszych koncertach. Wszelkie informacje dotyczące przesuniętej trasy będziemy Wam niezwłocznie przekazywać.

Mamy nadzieję, że do zobaczenia już niebawem".

Tagi: Percival
Komentarze
Dodaj komentarz »