zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 2 sierpnia 2021

Alestorm wyda "Curse of the Crystal Coconut"

22.03.2020 14:58  autor: Verghityax, źródło: profil Alestorm na Facebooku

Szkocka formacja Alestorm zapowiedziała premierę swojego szóstego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Curse of the Crystal Coconut". Wydawnictwo ukaże się 29 maja za sprawą Napalm Records.

Na "Curse of the Crystal Coconut" znajdzie się jedenaście kompozycji - aby zarejestrować materiał, zespół wybrał się w styczniu 2020 roku do "Krabi Road Studios" w Tajlandii. W charakterze gości w sesji udział wzięli Fernando Rey z Afterpain, Kaelhakase i Tatsuguchi z Japanese Folk Metal, Vreth z Finntroll, Ally Storch z Subway to Sally, Patty Gurdy, Tobias Hain i Jan Philipp Jacobs. Miksami i masteringiem zajął się Lasse Lammert. Okładkę przygotował Dan Goldsworthy, który wcześniej współpracował z zespołem przy "No Grave but the Sea".

Lista utworów:

1. Treasure Chest Party Quest
2. Fannybaws
3. Chomp Chomp
4. Tortuga
5. Zombies Ate My Pirate Ship
6. Call of the Waves
7. Pirate's Scorn
8. Shit Boat (No Fans)
9. Pirate Metal Drinking Crew
10. Wooden Leg Part 2 (The Woodening)
11. Henry Martin

W limitowanej edycji wydawnictwa znajdzie się dodatkowa płyta z utworami z wersji podstawowej, lecz zarejestrowanymi przy użyciu wyłącznie tradycyjnych pirackich instrumentów.

Przypominamy, że Alestorm wystąpi na tegorocznym "Cieszanów Rock Festiwal", który odbędzie się w dniach od 20 do 22 sierpnia. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili również: Me And That Man, Batushka, Włochaty, Farben Lehre, The Analogs, Psy Wojny, Mulk, Pull the Wire, Darmozjady i Cela nr 3.

Komentarze
Dodaj komentarz »