zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 26 listopada 2020

Sodom nagrywa album "Genesis XIX"

14.06.2020 13:03  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Muzycy Sodom weszli do niemieckiego "Woodhouse Studio", aby tam zarejestrować materiał na swój nadchodzący album, zatytułowany "Genesis XIX". Do produkcji zaangażowany został Siggi Bemm, który wcześniej pracował już z Tiamat, Unleashed, Moonspell, Grip Inc. i Rotting Christ.

Sodom, Wrocław 3.12.2018, fot. Katarzyna "KTM" Bujas
Sodom, Wrocław 3.12.2018, fot. Katarzyna "KTM" Bujas

Dyskografię studyjną Sodom zamyka EP-ka "Out of the Frontline Trench". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 22 listopada 2019 roku. Na potrzeby EP-ki zespół przygotował trzy premierowe utwory, a także nową wersję "Agent Orange", nagraną z obecnym składem. Płytę zamyka koncertowy "Bombenhagel". Masteringiem zajął się Patrick W. Engel.

W 2018 roku do Sodom powrócił Frank "Blackfire" Gosdzik, gitarzysta odpowiedzialny w dużej mierze za kształt albumów "Persecution Mania" i "Agent Orange". Jednocześnie do roli drugiego gitarzysty Tom Angelripper zaangażował Yorcka Segatza, a za perkusją zasiadł Stefan Huskens z Asphyx. Ten ostatni rozstał się z kapelą na początku 2020 roku, powodowany kwestiami zawodowymi. Jego miejsce zajął Toni Merkel.

Tagi: Sodom
Komentarze
Dodaj komentarz »