zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 25 września 2020

Machine Head wypuścił singiel "Civil Unrest"

19.06.2020 15:56  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Machine Head wypuścił singiel "Civil Unrest", na którego zawartość składają się dwie kompozycje: "Stop the Bleeding" i "Bulletproof". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 17 czerwca 2020 roku za sprawą Nuclear Blast.

Materiał na "Civil Unrest" zarejestrowany został w kalifornijskim "Sharkbite Studios" pod okiem Zacka Ohrena. Miksami zajęli się Colin Richardson i Chris Clancy, za mastering odpowiada Ted Jensen. W utworze "Stop the Bleeding" gościnnie zaśpiewał Jesse Leach z Killswitch Engage.

We wrześniu 2019 roku Vogg - lider i gitarzysta Decapitated - dołączył do Machine Head, zajmując miejsce po Philu Demmelu, który opuścił zespół w 2018 roku. Z kolei na stanowisko perkusisty zaangażowany został Matt Alston.

Tagi: Machine Head
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Machine Head wypuścił singiel "Civil Unrest"
Markowski (gość, IP: 89.64.64.*), 2020-06-19 17:43:00 | odpowiedz | zgłoś
juz 3 singiel w douecie z dwoma różnymi sesyjnymi bębniarzami, dziwny jest ten obecny Machine Head, Vogg i Alston tylko do koncertów, Kontos i Mader tylko na chwilę a o nowej płycie nie ma ani słowa. Single raczej słabe, Flynn mocno wije się ze swoimi działaniami. Ciekawe ile singli jeszcze wyjdzie nagranych oddzielnie w różnych miejscach z oddzielnymi okładkami. Tak jak kiedyś Machine Head był konkret, tak już chyba nigdy tego nie uraczymy.