zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 17 stycznia 2021

Deus Mortem na "Black Plague: Chapter II"

24.06.2020 16:10  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Agencja Black Silesia Productions ogłosiła skład drugiej części cyklu koncertowego, pod szyldem "Black Plague". Odbędzie się ona 26 lipca 2020 roku na dziedzińcu "Fabryki Porcelany" w Katowicach. Zagrają zespoły Deus Mortem, Temple Desecration, Devilpriest i Haunted Cenotaph.

Deus Mortem, Kraków 29.11.2019, fot. Verghityax
Deus Mortem, Kraków 29.11.2019, fot. Verghityax

Koncert będzie miał charakter plenerowy. Z uwagi na rządowe ograniczenia i regulacje liczba biletów jest limitowana do 150 sztuk. Wejściówki będą dostępne wyłącznie w przedsprzedaży.

Deus Mortem promować będzie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Kosmocide". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 28 kwietnia 2019 roku za sprawą Terratur Possessions i Malignant Voices. Sesja nagraniowa odbyła się w "No Solace Studio". Miksami i masteringiem zajął się M. z Mgły. Okładkę przygotował Artem Grigoryev.

Temple Desecration nadal ogrywa swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Whirlwinds of Fathomless Chaos". Premiera płyty odbyła się 13 lipca 2018 roku nakładem Iron Bonehead Productions. Składający się z pięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w studiu "No Solace".

Devilpriest pochodzi z Gliwic. Formację założyli w 2015 roku gitarzysta i perkusista Anima Damnata. Skład uzupełnił Tom Hermies, udzielający się na gitarze w Embrional. Debiutancki album Devilpriest, pt. "Devil Inspired Chants", ujrzał światło dzienne 10 listopada 2017 roku pod egidą Pagan Records.

W styczniu 2020 roku Haunted Cenotaph rozpoczął nagrywanie materiału na "Abyssal Menace". Ścieżki perkusyjne powstały w "Studio Roslyn", pozostałe instrumenty i wokale zarejestrowano w "Antisound Studio" pod okiem Neithana. "Abyssal Menace" stanowić będzie pierwszy longplay studyjny w dorobku Haunted Cenotaph, a także pierwsze dokonanie grupy z Abyssal Conquerorem za perkusją. Poprzedni bębniarz - Scholomance - rozstał się z kapelą w 2019 roku.

26.07 - Katowice, Dziedziniec "Fabryki Porcelany"
Start: 18:00

Komentarze
Dodaj komentarz »