zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 7 maja 2021

Impaled Nazarene nagrywa "Eight Headed Serpent"

6.07.2020 16:03  autor: Verghityax, źródło: profil Impaled Nazarene na Facebooku

Finowie z Impaled Nazarene poinformowali, że weszli do "Revolver Studio", aby tam zarejestrować materiał na swój trzynasty longplay studyjny, pt. "Eight Headed Serpent". Na płycie znajdzie się trzynaście kompozycji. Wydawnictwo ukaże się w barwach Osmose Productions.

Impaled Nazarene, Katowice 18.12.2010, fot. Verghityax
Impaled Nazarene, Katowice 18.12.2010, fot. Verghityax

Impaled Nazarene wydał 14 kwietnia 2014 roku swój dwunasty longplay studyjny, zatytułowany "Vigorous and Liberating Death". Materiał zarejestrowany został w studiach "City Lights" i "S/Mental", miksami zajął się Max Kostermaa. Mastering wykonał Mika Jussila w "Finnvox". Płyta trafiła do sprzedaży za sprawą Osmose Productions.

W roku 2017 zespół Miki Luttinena wypuścił EP-kę "Morbid Fate". Oprócz kompozycji tytułowej, na wydawnictwie znalazł się cover "Riding with the Driver" Motorhead. Materiał ukazał się wyłącznie na winylu w limitowanym nakładzie siedmiuset egzemplarzy.

Formacja powstała w 1990 roku, od początku przewodzi jej wokalista Mika Luttinen. Debiutancka demówka, zatytułowana "Shemhamforash", ujrzała światło dzienne w roku 1991.

Komentarze
Dodaj komentarz »