zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 28 listopada 2021

Martwa Aura udostępnia "Ostatnią gwiazdę"

27.07.2020 12:46  autor: Verghityax, źródło: profil Martwej Aury na Facebooku

Martwa Aura udostępniła "Ostatnią gwiazdę", pierwszy utwór z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Morbus Animus". Materiał trafi do sprzedaży na CD i winylu za sprawą Under the Sign of Garazel Productions. Premiera na kasecie magnetofonowej odbędzie się pod egidą Putrid Cult.

Produkcją, miksami i masteringiem albumu zajął się Maciej Rybicki.

Martwa Aura to poznańska formacja blackmetalowa, powołana do życia w 2010 roku. Pierwotny skład utworzyli Cadaveris i Sadogoat na gitarze, M.W. na wokalu, Diabolizer na perkusji i P. na basie. Jako kwintet muzycy zarejestrowali swoją debiutancką demówkę, pt. "Dzień bez jutra". Ukazała się ona w 2012 roku.

Wkrótce blackmetalowcy podpisali kontrakt z wytwórnią Under the Sign of Garazel Productions, pod której banderą światło dzienne ujrzał split "Temples of Genocide Worship" ze Szronem. W roku 2015 na rynek trafił pierwszy longplay grupy, pt. "Contra Mundi Contra Vitae".

Cadaveris i Sadogoat pozostają jedynymi stałymi członkami Martwej Aury. Obecnie skład kapeli uzupełniają Greg na wokalu, Saathar na basie i O. na perkusji.

Tagi: Martwa Aura
Komentarze
Dodaj komentarz »