zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 30 września 2022

Martwa Aura i Kult Mogił zagrają w Krakowie

29.07.2020 12:35  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

W krakowskim klubie "Zet Pe Te" odbędzie się 7 sierpnia 2020 roku koncert, pod szyldem "Metal w czasach zarazy". Swój udział potwierdziły formacje Martwa Aura, Kult Mogił, Brudny Skurwiel i Old Skull.

W kwietniu 2020 roku Martwa Aura zapowiedziała premierę swojego drugiego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Morbus Animus". Materiał trafi do sprzedaży na CD i winylu za sprawą Under the Sign of Garazel Productions. Premiera na kasecie magnetofonowej odbędzie się pod egidą Putrid Cult.

Kult Mogił ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Torn Away the Remains of Dasein". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 6 czerwca 2020 roku za sprawą Pagan Records. Na płycie znalazło się sześć kompozycji. W sesji nagraniowej udział wzięli Deimos i Rzulty, dotychczas wspierający kapelę na żywo. Miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę przygotował Sars.

Brudny Skurwiel powstał w 2013 roku. Tworzy muzykę z pogranicza black, speed i thrash metalu. Formacja wypuściła debiutancką kasetę, pt. "Thrashing Violence!", a następnie kolejne dwie demówki ("Fuck & Thrash" i "Satanik Thrash!") oraz split z Nunslaughter na winylu. W roku 2016 skład opuścił wokalista Fapi, a jego obowiązki przejął gitarzysta Łąka.

Old Skull to nowa formacja, grająca death metal inspirowany dokonaniami Bolt Thrower. 28 kwietnia 2020 roku duet wydał debiutancką EP-kę, zatytułowaną "Death Rattle". Premiera odbyła się pod banderą Putrid Cult.

7.08 - Kraków, "Zet Pe Te"
Start: 18:30
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »