zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 7 maja 2021

Mordhell zagra dwa koncerty z Moloch Letalis i Sacrofuck

7.08.2020 16:12  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Formacje Mordhell, Moloch Letalis i Sacrofuck zapowiedziały dwa koncerty, pod szyldem "Loud and Drunk as Fuck! II". Odbędą się one 28 sierpnia 2020 roku w klubie "Liverpool" we Wrocławiu i 29 sierpnia w klubie "Hydrozagadka" w Warszawie.

Mordhell promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Graveyard Fuck". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 6 czerwca 2020 roku za sprawą Pagan Records. Na płycie znalazło się trzynaście kompozycji. Zespół zarejestrował materiał ze swoim nowym wokalistą Grimmessiahem - dołączył on do Mordhell w 2019 roku.

Mordhell powstał w 2003 roku w Poznaniu, od początku grupie przewodzi gitarzysta Bloodwhip. Jeszcze w tym samym roku światło dzienne ujrzała debiutancka demówka, pt. "Sadistic Pleasure". Od tego czasu muzycy wypuścili trzy splity, dwie EP-ki, trzy longplaye studyjne i kolejne dwie demówki.

Moloch Letalis to blackmetalowa formacja z Wrześni. Trio promuje obecnie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Krwawy sztorm". Na zawartość płyty składa się dziewięć kompozycji, które zmiksował i zmasterował Marcin Rybicki z "Left Hand Sounds". Materiał ujrzał światło dzienne 23 marca 2018 roku w barwach Old Temple.

Sacrofuck powstał w 2006 roku w Warszawie, pięć lat później wydał swoje debiutanckie demo. 31 sierpnia 2019 roku nakładem Putrid Cult ukazał się pierwszy longplay studyjny grupy, zatytułowany "Ekstaza upodlenia".

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Co jest głównym czynnikiem decydującym o tym, że muzyka jest czadowa?