zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 19 września 2020

Vandenberg w marcu w Warszawie

13.08.2020 09:27  autor: Verghityax, źródło: Metal Mind Productions

Vanderberg - zespół Adriana Vandenberga, byłego gitarzysty Whitesnake - odwiedzi Polskę w ramach europejskiej trasy koncertowej. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 13 marca 2021 roku w klubie "Proxima" w Warszawie.

Vandenberg promować będzie swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "2020". Ukazał się on 29 maja 2020 roku za sprawą Mascot Records w Europie i dzięki Ward Records w Japonii. Na zawartość płyty składa się dziesięć kompozycji, w tym nowa wersja "Burning Heart". Produkcją i miksami zajął się Bob Marlette, za mastering odpowiada Peter Brussee.

Materiał Adrian Vandenberg zarejestrował z pomocą Ronnie'go Romero, obecnego wokalisty Rainbow, a także z udziałem perkusisty Koena Herfsta oraz basisty Randy'ego van der Elsena z grupy Tank Cliffa Evansa. Wszyscy trzej stanowią również koncertowy skład Vandenberg. Na płycie w charakterze gości wystąpili Rudy Sarzo i Brian Tichy.

Karierę solową Adrian Vandenberg rozpoczął w 1981 roku, jeszcze przed dołączeniem do Whitesnake. W pierwszym okresie działalności gitarzysta zrealizował trzy albumy: "Vandenberg", "Heading for a Storm" i "Alibi". W 1987 roku David Coverdale zaprosił go do swego zespołu.

13.03.2021 - Warszawa, "Proxima"
Start: 20:00
Bilety: 140 zł (przedsprzedaż) i 160 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Vandenberg
Komentarze
Dodaj komentarz »