zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 7 maja 2021

Shodan i Thvn wystąpią w Bielsku-Białej

14.08.2020 12:39  autor: Verghityax, źródło: profil Shodan na Facebooku

Zespoły Shodan i Thvn zapowiedziały koncert w Bielsku-Białej. Odbędzie się on 22 sierpnia 2020 roku w "Rude Boy Club".

Deathmetalowy Shodan promować będzie swój drugi album studyjny, zatytułowany "Death, Rule Over Us". Premiera płyty miała miejsce 3 kwietnia 2020 roku pod egidą Deformeathing Production. Składający się z siedmiu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Zordon Studio", "Raven Studio" i "Sound Division Studio". Za miksy i mastering odpowiada Kuba Mańkowski. Okładkę przygotował Łukasz "Pachu" Pach.

Shodan powstał w 2013 roku we Wrocławiu z inicjatywy dwóch muzyków kapeli Extinct Gods: Michała Jarosza i Szczepana Inglota. Skład uzupełnił basista Michał Rybak. Jako trio zespół nagrał debiutancką EP-kę, pt. "Zero K". Ukazała się ona w 2014 roku. Dwa lata później do zespołu dołączył basista Tomasz Sadlak, aczkolwiek materiał na "Protocol of Dying" został zarejestrowany jeszcze z udziałem Michała Rybaka. Miksami i masteringiem zajął się Arkadiusz Malczewski z "Sound Division Studio".

Wrocławska formacja Thvn przyjedzie ze swoim debiutanckim albumem, zatytułowanym "Pleśń". Płyta trafiła do sprzedaży 10 lipca 2020 roku. Na jej zawartość składa się osiem kompozycji, które zespół zarejestrował w "Tranzystor Studio" pod okiem Piotra Semirasa. Producent zajął się również miksami i masteringiem. Okładkę przygotował Bjorn Grasses z Grasenstyle Blood Artworks.

22.08 - Bielsko-Biała, "Rude Boy Club"
Bilety: wstęp wolny

Tagi: Shodan, Thvn
Komentarze
Dodaj komentarz »