zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 24 czerwca 2021

Zmiany w składzie "Black Plague: Chapter IV"

14.08.2020 19:29  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Agencja Black Silesia Productions poinformowała, że zespoły Arkona i Warfist nie wystąpią na "Black Plague: Chapter IV" z powodów osobistych. Zamiast nich na scenie pojawią się Infernal War i Kult Mogił. Wydarzenie odbędzie się 21 sierpnia 2020 roku na dziedzińcu "Fabryki Porcelany" w Katowicach.

Infernal War, Katowice 22.04.2017, fot. Verghityax
Infernal War, Katowice 22.04.2017, fot. Verghityax

Blackmetalowy Infernal War nadal ogrywa materiał z ostatniego wydawnictwa, pt. "Axiom". Jest to trzeci longplay studyjny w dorobku grupy. Jedenaście utworów, które znalazły się na płycie, zostało nagrane, zmiksowane i zmasterowane w studio "No Solace" pod okiem M. z Mgły i Kriegsmaschine. Premiera albumu odbyła się 17 kwietnia 2015 roku za sprawą Agonia Records.

Kult Mogił ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Torn Away the Remains of Dasein". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 6 czerwca 2020 roku za sprawą Pagan Records. Na płycie znalazło się sześć kompozycji. W sesji nagraniowej udział wzięli Deimos i Rzulty, dotychczas wspierający kapelę na żywo. Miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę przygotował Sars.

Oprócz Infernal War, na "Black Plague: Chapter IV" wystąpią Ragehammer, Totenmesse i Martyrdoom.

W maju 2020 roku Ragehammer poinformował o ukończeniu pracy nad swoim drugim longplayem studyjnym. Płyta ma się ukazać jeszcze w tym roku nakładem Pagan Records. Poprzedni album, "The Hammer Doctrine", pochodzi z 2016 roku.

Totenmesse powstał w 2016 roku. Tworzący go muzycy udzielają się również w Odrazie, Massemord, Deception i Hell United. Rok później kwintet zrealizował swoją pierwszą demówkę. Obecnie zespół promuje swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "To" - trafił on do sprzedaży 2 listopada 2018 roku pod banderą Pagan Records. Na potrzeby wydawnictwa muzycy przygotowali siedem autorskich kompozycji oraz cover "21st Century Schizoid Man" King Crimson. Sesja nagraniowa miała miejsce w "Roslyn Studio", miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę namalował Sars z Furii.

Stołeczna grupa Martyrdoom nadal ogrywa swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Grievous Psychosis". Składający się z ośmiu kompozycji materiał ukazał się 24 kwietnia 2017 roku za sprawą Memento Mori.

21.08 - Katowice, Dziedziniec "Fabryki Porcelany"
Start: 17:00
Bilety: 70 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »