zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 września 2021

Martwa Aura wypuściła "Ślepowidzenie"

18.08.2020 12:49  autor: Verghityax, źródło: profil Martwej Aury na Facebooku

Martwa Aura udostępniła "Ślepowidzenie", kolejny utwór z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Morbus Animus". Materiał trafi do sprzedaży 4 września 2020 roku na CD i winylu za sprawą Under the Sign of Garazel Productions. Premiera na kasecie magnetofonowej odbędzie się pod egidą Putrid Cult.

Produkcją, miksami i masteringiem albumu zajął się Maciej Rybicki.

Lista utworów:

1. Morbus Animus I
2. Morbus Animus III
3. Ślepowidzenie
4. Święta zagłada
5. Ostatnia gwiazda

Martwa Aura to poznańska formacja blackmetalowa, powołana do życia w 2010 roku. Pierwotny skład utworzyli Cadaveris i Sadogoat na gitarze, M.W. na wokalu, Diabolizer na perkusji i P. na basie. Jako kwintet muzycy zarejestrowali swoją debiutancką demówkę, pt. "Dzień bez jutra". Ukazała się ona w 2012 roku.

Wkrótce blackmetalowcy podpisali kontrakt z wytwórnią Under the Sign of Garazel Productions, pod której banderą światło dzienne ujrzał split "Temples of Genocide Worship" ze Szronem. W roku 2015 na rynek trafił pierwszy longplay grupy, pt. "Contra Mundi Contra Vitae".

Cadaveris i Sadogoat pozostają jedynymi stałymi członkami Martwej Aury. Obecnie skład kapeli uzupełniają Greg na wokalu, Saathar na basie i O. na perkusji.

Tagi: Martwa Aura
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Martwa Aura wypuściła "Ślepowidzenie"
martinez1 (wyślij pw), 2020-08-19 08:33:36 | odpowiedz | zgłoś
Zapowiada się bardzo dobry album, najpierw 28 sierpnia Over The Voids a tydzień później Aura :)